blbůstky různý

Vytvoř si své japonské jméno =)

18. března 2009 v 20:19
Př : Martina : rinkashichikitoka =)
zkus to určitě taky ;o)
klik na celý článek

?? =* ...dobrý ne? xD

6. února 2009 v 19:55
heh tak tohle je vážně bomba !969!!969!
už ani nevím kde sem to našla

Proč je čokoláda lepší než kluci??? xD xD

2. února 2009 v 22:05
!617!mega libový !617!
určitě klikni na celej článek

new des ;o)

30. ledna 2009 v 10:50
žjuu new des
bo spíš jen to záhlaví
je moc moc hezkýPhotobucket - Video and Image Hosting
je od mého SB♥ minonečky=*
kujuuuuu

Jak zvýšit návštěvnost xD

13. ledna 2009 v 13:39
vždycky jsem myslela že je to kravina ale řekla jsem si.... zkusím to
Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tam slova, která lidičky nejčastějc vyhledévaj. Tak to zkuste!

Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo.Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Tenis, Basketbal. Snowboard. Realismus.George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer.

Caspers Haunted Christmas

24. prosince 2008 v 13:23


...taká jedna hra =D

hO Ho hO mErRy ChRiStMaS

24. prosince 2008 v 10:18
Tak lidičky dneska jsou vánoce!!!
Já tedy moc Vánoce nemusím ale tak všem přeju krásný svátky užijte si dnešek a plno dárečku pod stromeček at dostanete a budte nice and happy =D !!!!

ahoj VAŠE minixminonka

Co je to Halloween?

1. listopadu 2008 v 23:00
Co je to Halloween?
Halloween si v našich krajinách většinou spojujeme s Amerikou - U.S.A. Tento svátek je však spjat s tradicemi a zvyky starých Keltu. Známí spíše jako "Samhain" a znamená to "Konec léta". V Evropě se též slaví jako "Dušičky". Tento výraz je u nás v České republice více zavedený.
Halloween se slaví poslední noc keltského roku, začínající západem slunce 31.října a trvající do východu slunce 1.listopadu. Jedná se o noc, kdy předěl mezi světem živých a královstvím neživích je nejmenší. Je to nejmagičtější noc v roce.
 
 

Reklama